SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. WŁODZIMIERZA POTOCKIEGO
W SĘKOCINIE

PRACOWNICY SZKOŁY

DYREKTOR SZKOŁY
MAGDALENA KARPINIAK

WICEDYREKTOR SZKOŁY
EWA KARASEK

Klasy 1-3 – wychowawstwa

 

0 – Marzena Kujawa – nauczyciel oddziału przedszkolnego

1A –  Katarzyna Wasilewska-Zembrzuska – nauczyciel ed. wczesnoszkolnej

1B – Ewa Kwiatkowska – nauczyciel ed. wczesnoszkolnej

1C – Wioletta Oniszk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, terapia ręki

2A – Regina Suwała – nauczyciel ed. wczesnoszkolnej
2B – Marta Piechnik – nauczyciel ed. wczesnoszkolnej i techniki
3A – Lidia Gromek – nauczyciel ed. wczesnoszkolnej
3B – Anna Karpińska  – nauczyciel ed. wczesnoszkolnej

Klasy 4-6 – wychowawstwa

4A – Rafał Wierzchowskinauczyciel informatyki

4B- Beata Bicz – nauczyciel wychowania fizycznego i EDB

5A – Monika Walczak – nauczyciel j. polskiego
5B – Iwona Rosiak – nauczyciel j. angielskiego
5C – Agnieszka Korzeniewska – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
6A – Damian Wysocki – nauczyciel wychowania fizycznego
6B – Kamil Jaszczyszyn -nauczyciel wychowania fizycznego
6C – Małgorzata Studzińska – nauczyciel j. polskiego

 

Klasy 7-8 – wychowawstwa

7A – Katarzyna Gaczyńska – nauczyciel historii i WOS

8A – Marta Woroniecka-Marciniak – nauczyciel przyrody i geografii
8B – Anna Świlczewska – nauczyciel j. angielskiego
8C – Piotr Karpiniak – nauczyciel matematyki

 

POZOSTALI NAUCZYCIELE

Magdalena Karpiniak – nauczyciel biologii

Ewa Karasek – nauczyciel j. polskiego

Anetta Grabowska – nauczyciel j. polskiego

Jadwiga Maruszewska-Horn – nauczyciel matematyki

Anna Prejs-Stojak – nauczyciel biologii

Diana Jesionek – nauczyciel chemii

Helena Szczekowska – nauczyciel fizyki

Natalia Baszkiewicz – nauczyciel plastyki

Monika Sujka – nauczyciel j. angielskiego klas 1-2

Dobrosława Knieć – nauczyciel j. niemieckiego

Ewa Krawcow-Sybilska – nauczyciel muzyki

Marek Miler – nauczyciel historii

Małgorzata Broda – terapia pedagogiczna

Sylwester Podsiadły – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

Elżbieta Wróbel – nauczyciel współorganizujący proces kształcenia

Katarzyna Krasowska – nauczyciel bibliotekarz

Zofia Szymanek – nauczyciel religii

Marzena Borsuk – nauczyciel religii

Marta Asman-Milczarek – psycholog szkolny

Hanna Wujek-Rokicka – pedagog szkolny

Mirosława Osińska – nauczyciel, wychowawca świetlicy

Katarzyna Miazga – nauczyciel, wychowawca świetlicy

Magdalena Ostrowska-Więcek – logopeda

                ADMINISTRACJA

GŁÓWNA KSIĘGOWA SEKRETARZ SZKOŁY SPECJALISTA DS. KADR
WANDA RZYCZKOWSKA-WIDZISZEWSKA MONIKA MALINOWSKA  
OBSŁUGA
Barbara Dymińska
Barbara Soból
Stanisława Włodarczyk
Danuta Żurawska
Mirosław Brzozowski
Michał Kantorowicz
 

Kontakt

SZKOŁA PODSTAWOWA
IM. WŁODZIMIERZA POTOCKIEGO
W SĘKOCINIE

Słomin, ul. Wierzbowa 5
05-090 Raszyn

tel. 22 720 25 68

e-mail: s.p.sekocin@wp.pl

Skip to content