Drodzy Rodzice,

Pragniemy serdecznie podziękować za odzew i wpłaty jakich dokonaliście na fundusz Rady Rodziców.

Cieszy nas Państwa mobilizacja i zaangażowanie we wspólne działania na rzecz naszych dzieci. Fundusze Rady Rodziców pochodzą przede wszystkim z Państwa wpłat a w tym roku prawie wszyscy Państwo tych wpłat dokonaliście. Wszystkie klasy za wyjątkiem dwóch osiągnęły poziom 100%, a te dwie osiągnęły najwyższy poziom wpłat od lat – to Nasz wspólny sukces. Na tej stronie mogą Państwo zapoznać się z wykresem obrazującym wpłaty dokonane w tym roku szkolnym.

Bardzo dziękujemy w imieniu dzieci. Osoby, które jeszcze nie wpłaciły zachęcamy do dokonywania wpłat a wszystkich Państwa zapraszamy do wspólnych działań. Wszystkie pomysły i sugestie są bardzo mile widziane. O bieżących realizacjach usłyszą Państwo od swoich przedstawicieli na zebraniach klasowych.

Jeszcze raz podkreślamy, pieniądze są wydatkowane wyłącznie na potrzeby szkolne naszych uczniów.

Wspólnie możemy więcej zrobić dla naszych dzieci.

Z życzeniami zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w Nowym 2019 roku.

Rada Rodziców SP Sękocin
wykres 2018 1 1
Prezydium Rady Rodziców na rok 2018/2019

Przewodnicząca: Anna Zalas
Zastępca: Grzegorz Warchoł
Skarbnik: Katarzyna Moc
Sekretarz: Katarzyna Fedorowicz
Protokolant: Marta Bojarska

Komisja Rewizyjna

Przewodnicząca: Anna Nockiewicz
Dorota Schweizer
Jolanta Arak

Wysokość składek na Radę Rodziców na rok 2018/2019

70 zł – na jedno dziecko
50 zł x 2 – przy dwójce dzieci
40 zł x 3 – przy trójce dzieci

Wpłat prosimy dokonywać do skarbników klasowych lub na podany poniżej nr konta. Wpłaty w wysokości 100% premiowane są 20% zwrotem dla klas.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Sękocinie
94 8004 0002 2006 0000 1717 0006