W dniu 13 października 2022r. w naszej szkole odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów pierwszoklasistów.

Uczniowie z wielką radością powitali zaproszonych gości: Wójta Gminy Raszyn – pana Andrzeja Zarębę, przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury i Dziedzictwa Narodowego – pana Krzysztofa Będkowskiego, Zastępcę Przewodniczącego Rady Rodziców – panią Emilię Kopacz, uczniów klas 2-3 wraz  z wychowawcami oraz rodziców i opiekunów naszych pierwszaków.

Na początku uroczystości odbyła się część artystyczna w wykonaniu uczniów klasy I a, I b i I c, która rozpoczęła się odtańczeniem pięknego poloneza.  Po części artystycznej przyszedł czas na ślubowanie i pasowanie na uczniów, także  na życzenia i upominki wręczone przez pana Wójta, Radę Rodziców oraz Samorząd Uczniowski. Gdy uroczystość dobiegła końca, nasi mali bohaterowie udali się na słodki poczęstunek zorganizowany przez swoich rodziców.

Pierwszakom życzymy wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy i wspaniałych przyjaźni zawartych w murach naszej szkoły!

slubowanie

312233440 1193457691528033 8557397665137712027 n

polonez

 

slubowanie 1

Skip to content